Medson S.C.

Technologia

Czy szukasz najwyższej jakości aparatury analitycznej, która spełni Twoje wymagania? Chcesz mieć pewność, że wybierasz sprawdzone i cenione rozwiązania? W takim razie MEDSON jest dla Ciebie idealnym partnerem!

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dystrybucji aparatury analitycznej najwyższej jakości, współpracującą z jednym z najlepszych producentów na rynku – firmą Jasco z Japonii. W naszej bogatej ofercie znajdziesz spektrometry, spektrofotometry, mikroskopy i wiele innych urządzeń, które pozwolą Ci na dokładne badanie i analizowanie próbek.

Ale to nie wszystko! Z MEDSON nie musisz martwić się o serwis i materiały eksploatacyjne dla Twoich urządzeń – oferujemy autoryzowany serwis i dostarczamy niezbędne materiały, aby Twoja aparatura zawsze działała bez zarzutu.

Nie ograniczamy się tylko do sprzedaży i serwisu – nasze usługi aplikacyjne, dobieranie sprzętu, modernizacje oraz badania i ekspertyzy, to gwarancja, że otrzymujesz kompleksową obsługę. Zaufaj nam i przekonaj się, dlaczego MEDSON to firma, na którą możesz liczyć. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług już dziś!

Dane firmy:

Nazwa firmy: Medson S.C.

Adres: ul. Średzka 15, 62-021 Paczkowo, PL

Telefon: +48-61 8 157-451

Strona internetowa: http://www.medson.pl/

Mapa dojazdu:

Nazwa firmy:
Medson S.C.

Adres:
ul. Średzka 15,

62-021 Paczkowo,
PL

Telefon:
+48-61 8 157-451

Strona internetowa:

Mapa dojazdu: